Kasalama İşlemleri

Kasalama İşlemleri

Desmer Güvenlik olarak, banka ve finans kuruluşlarının nakitlerini, değerli eşyalarını, kıymetli evrak, çek ve senetlerini güvenli şekilde muhafaza ediyor, kasalama hizmetimizle güvenli bir şekilde korunmasını sağlıyoruz.

Son teknolojiye sahip Desmer Güvenlik çelik kasalarımız, uzman personellerimiz ve güvenlik önlemlerimizle müşterilerimize en iyi güvenlik hizmetini sunuyoruz.

Desmer Nakit Merkezlerinde sigorta güvencesinde muhafaza altına alınır. Kasaya koyulan miktarlar ilgili müşterinin hesaplarına kayıt edilerek, elektronik ortamda mutabakatı müşteriye bildirilir. Müşterinin bildirimine istinaden belirtilen zamanda, müşterinin bildirdiği noktalara zırhlı araçlar ile götürülerek ilgilisine teslim edilir.

Nakit İşleme

Uzman ve eğitimli personellerimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımız ile nakitlerinizin sayma, tasniflendirme ve gruplandırma işlemlerini yapıyoruz.

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatik Hizmetleri

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatiklerin nakit ikmali ve boşaltımı, Birinci Seviye Bakım (FLM), İkinci Seviye Bakım (SLM), kasa mutabakatlarının yapılması, bakım, arıza, onarım, temizlik hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Kıymet Nakli (C.I.T.)

Uzman güvenlik görevlileri  ve güncel teknoloji ile donatılmış zırhlı araçlar ile her türlü para ve kıymetli evraklarınızı güvenli bir şekilde taşıyor ve istediğinizi yere ulaştırıyoruz.

EnglishTurkish