CCTV Sistemleri

CCTV Sistemleri

Desmer Güvenlik olarak, tecrübeli CCTV Sistemi uzmanlarımız, evinizi, iş yerinizi, bulunduğunuz alanı, önemli yerlerde ki verileri kayıt altına almak  için ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir gözetim sistemi tasarlayıp kurabilirler.

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde (alışveriş merkezleri, yerel toplantı yerleri, okullar ve kampüsler), düşük trafikli alanlarda (insansız veya büyük otoparklar, havalimanı vb.) kamu güvenliği için çevreye uygun şekilde komple CCTV sistemi kurabilir ve tasarlayabiliriz.

Sanayi alanlarında (şantiyeler, depolar), grup etkinlikleri sırasında veya tahrifatlara karşı kritik altyapıyı korumak için (su kaynakları, enerji santralleri) deneyimli, ve eğitimli Desmer Güvenlik CCTV Sitemi uzmanlarımız, son teknoloji ürünü cihazlarımızı kurar, periyodik bakımlarını yapıp teknik destek hizmeti sağlarlar.

CCTV Sistemleri hizmetimiz deneyimli teknik personellerimiz  tarafından ileri uzmanlık kullanılarak yapılmaktadır. Desmer Güvenlik olarak, müşterilerin tesislerinde ve diğer hassas yerlerde kurmak için en kaliteli CCTV kamera ve diğer gözetim cihazlarını kullanırız.

Access Kapı Geçiş Sistemleri

Access Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri, bir mülke, binaya veya odanın yetkili kişilere kapı veya kapı girişini izleyerek ve kısıtlayarak insanları, mülklerinizi ve varlıklarınızı korumanın ilk adımıdır.

Bina Güvenlik ve Risk Projeleri ile Danışmanlık Hizmetleri

Desmer Güvenlik olarak Risk Projeleri ve Danışmanlık hizmetimizle süreçlerinizi analiz eder, risklerinizi tanımlar ve bu riskleri dengeli ve tutarlı güvenlik önlemlerine dönüştürürüz.

E.R.P. Sistemi

Desmer Güvenlik ERP Yazılımımız ile işlerinizin tüm entegre süreçlerini yürütür, gerçek zamanlı panolarla iş akışınızın takibini , raporlamasını, analizini yapar ve iş performansınızı hızlandırırız.