Kıymetli Evrak Taşıma

Kıymetli Evrak Taşıma

Hisse senedi, tahvil, bono, tapu, şirket belge ve dokümanları gibi kıymetli evrakların güvenli şekilde taşınması ve istenilen yere ulaştırılması için silahlı güvenlik görevlilerimiz eşliğinde yüksek güvenlikli zırhlı araçlarımızla taşıma işlemini gerçekleştirip kıymetli belgelerinizin güvenli bir biçimde naklini sağlıyoruz.

Operasyonlarımız teknolojik ekipman ve cihazlarımızla yapılmakta olup temel kriter olarak uygun maliyetli, güvenilir ve zaman avantajı hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Değerli evraklarınızın nakil işlemini 7/24 izlenen zırhlı araçlarımız ile izleme merkezimizde görev yapan deneyimli personellerimiz ile takibini yapıyoruz.

Kasalama Hizmetleri

Banka ve finans kuruluşlarının nakitlerini, değerli eşyalarını, kıymetli evrak, çek ve senetlerini güvenli şekilde kasalarımızda muhafaza ediyoruz.

Nakit İşleme

Uzman ve eğitimli personellerimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımız ile nakitlerinizin sayma, tasniflendirme ve gruplandırma işlemlerini yapıyoruz.

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatik Hizmetleri

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatiklerin nakit ikmali ve boşaltımı, Birinci Seviye Bakım (FLM), İkinci Seviye Bakım (SLM), kasa mutabakatlarının yapılması, bakım, arıza, onarım, temizlik hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz.