Access Kapı Geçiş Sistemleri

Access Kapı Geçiş Sistemleri

Access Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri, bir mülke, binaya veya odanın yetkili kişilere kapı veya kapı girişini izleyerek ve kısıtlayarak insanları, mülklerinizi ve varlıklarınızı korumanın ilk adımıdır.

İşletmeler, içsel ve dış tehditlere karşı savunmasızdır. Desmer Güvenlik Access Kapı Geçiş Sistemi, işletmelerin binalara ve hassas alanlara girişi izlemesini ve sınırlandırmasını, değerli bilgiler ve veriler için koruma sağlamasını ve çalışanlar için daha güvenli bir çalışma ortamı sunmasını sağlar.

Desmer Güvenlik, Access Kapı Geçiş Sistemi size nihai erişim kontrolü sağlar ve istenmeyen ziyaretçilerin mülkünüze girmesini önler. Binalara veya odalara kimin erişebileceğini izleyebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Access Kapı Geçiş Sistemi tesisinizin güvenliğini iyileştirmenin en iyi yollarından biridir.

 

Bina Güvenlik ve Risk Projeleri ile Danışmanlık Hizmetleri

Desmer Güvenlik olarak Risk Projeleri ve Danışmanlık hizmetimizle süreçlerinizi analiz eder, risklerinizi tanımlar ve bu riskleri dengeli ve tutarlı güvenlik önlemlerine dönüştürürüz.

E.R.P. Sistemi

Desmer Güvenlik ERP Yazılımımız ile işlerinizin tüm entegre süreçlerini yürütür, gerçek zamanlı panolarla iş akışınızın takibini , raporlamasını, analizini yapar ve iş performansınızı hızlandırırız.

Alarm İzleme Merkezi

Desmer Güvenlik Alarm İzleme Merkezimiz, günde 24 saat, yılda 365 gün size yardımcı olmaya hazır, yüksek eğitimli operatörlerimiz tarafından yönetilmektedir.