Kuyum Taşıma

Kuyum Taşıma

Kuyumculuk sektörü ürünlerinin yüksek değeri sebebiyle güvenle korunması gerekmektedir.

Altın, gümüş, pırlanta, zümrüt, yakut gibi değerli madenlerin satışının yapıldığı kuyum sektörüne zırhlı araçlarımızla kuyum ve para taşıma hizmeti veriyoruz. Kıymetli madenleri iki nokta arasında güvenli bir şekilde taşıyarak tehlike riskini minimize ediyor, istenilen noktaya güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Müşterilerimizin değerli metallerini ve kuyumlarını gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanarak, eğitimli güvenlik görevlilerimiz ve güçlü zırhlı araçlarımızla güvenle taşıyoruz.

Kasalama Hizmetleri

Banka ve finans kuruluşlarının nakitlerini, değerli eşyalarını, kıymetli evrak, çek ve senetlerini güvenli şekilde kasalarımızda muhafaza ediyoruz.

Nakit İşleme

Uzman ve eğitimli personellerimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımız ile nakitlerinizin sayma, tasniflendirme ve gruplandırma işlemlerini yapıyoruz.

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatik Hizmetleri

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatiklerin nakit ikmali ve boşaltımı, Birinci Seviye Bakım (FLM), İkinci Seviye Bakım (SLM), kasa mutabakatlarının yapılması, bakım, arıza, onarım, temizlik hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz.