Kıymet Nakli (C.I.T.)

Kıymet Nakli (C.I.T.)

Türkiye genelinde 81 ilde 45 noktada konuşlanmış  araçlarımızdan oluşan filomuzla kıymetli mal ve para nakli operasyonlarını yöneten şirketimiz hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir.

Desmer Güvenlik olarak, konusunda uzman güvenlik görevlileri eşliğinde ve güncel teknoloji ile donatılmış zırhlı araçlar ile her türlü para ve kıymetli evraklarınızı güvenli bir şekilde taşıyor ve istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Kıymetli mal, nakit, değerli belge ve evraklarınızın güvenliği bizim için önemlidir. Desmer Güvenlik, dikkatli, titiz ve eğitimli güvenlik personelleri ile kıymetli mal ve nakitlerinizi, değerli belge ve evraklarınızı en güvenli şekilde koruyarak hedef noktasına güvenli bir şekilde ulaştırır.

Kasalama Hizmetleri

Banka ve finans kuruluşlarının nakitlerini, değerli eşyalarını, kıymetli evrak, çek ve senetlerini güvenli şekilde kasalarımızda muhafaza ediyoruz.

Nakit İşleme

Uzman ve eğitimli personellerimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımız ile nakitlerinizin sayma, tasniflendirme ve gruplandırma işlemlerini yapıyoruz.

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatik Hizmetleri

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatiklerin nakit ikmali ve boşaltımı, Birinci Seviye Bakım (FLM), İkinci Seviye Bakım (SLM), kasa mutabakatlarının yapılması, bakım, arıza, onarım, temizlik hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz.