Nakit İşleme

Nakit İşleme

Desmer Güvenlik nakit işleme hizmetlerimiz ile nakit merkezlerimizde uzman ve eğitimli personellerimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımız ile nakitlerinizin sayma, tasniflendirme ve gruplandırma işlemlerini yapıyoruz.

Desmer Güvenlik olarak nakitlerinizin miktarının doğruluğu ve sayılması bizim için önemlidir. Eğitimli, deneyimli ve dikkatli personellerimiz teknolojik cihazlar ile nakitlerinizi doğru bir şekilde sayarak bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirir.

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatik Hizmetleri

ATM, Biletmatik, Kioks ve Jetonmatiklerin nakit ikmali ve boşaltımı, Birinci Seviye Bakım (FLM), İkinci Seviye Bakım (SLM), kasa mutabakatlarının yapılması, bakım, arıza, onarım, temizlik hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Kıymet Nakli (C.I.T.)

Uzman güvenlik görevlileri  ve güncel teknoloji ile donatılmış zırhlı araçlar ile her türlü para ve kıymetli evraklarınızı güvenli bir şekilde taşıyor ve istediğinizi yere ulaştırıyoruz.

Kasalama Hizmetleri

Banka ve finans kuruluşlarının nakitlerini, değerli eşyalarını, kıymetli evrak, çek ve senetlerini güvenli şekilde kasalarımızda muhafaza ediyoruz.