Bina Güvenlik ve Risk Projeleri ile Danışmanlık Hizmetleri

Bina Güvenlik ve Risk Projeleri ile Danışmanlık Hizmetleri

Desmer Güvenlik olarak Risk Projeleri ve Danışmanlık hizmetimizle süreçlerinizi analiz eder, risklerinizi tanımlar ve bu riskleri dengeli ve tutarlı güvenlik önlemlerine dönüştürürüz.

Mevcut güvenlik durumunuz hakkında bilgi edinmek için sizin için denetleme yapabiliriz. Bir kurumun bilgi güvenliğine yaklaşımının nerede başarısız olabileceği ve kuruluşun hedeflerine ulaşmasını sağlayacak politika ve prosedürler geliştirmek için iyileştirmelerin yapılabileceği konusunda derin bir anlayışa sahibiz.

Bina güvenliği hizmetlerimiz, bina güvenliği programlarını kapsamaktadır. Burada, binalara yönelik güvenlik programını, korumalarımıza eğitim ve teknoloji desteği sağlayarak planlıyoruz. Desmer Güvenlik olarak müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan komple bina güvenliği çözümleri sunuyoruz . İyi eğitimli personelimizle  güvenlik hedeflerine ulaşmada stratejik bir ortak olmaya devam ediyoruz.

E.R.P. Sistemi

Desmer Güvenlik ERP Yazılımımız ile işlerinizin tüm entegre süreçlerini yürütür, gerçek zamanlı panolarla iş akışınızın takibini , raporlamasını, analizini yapar ve iş performansınızı hızlandırırız.

Alarm İzleme Merkezi

Desmer Güvenlik Alarm İzleme Merkezimiz, günde 24 saat, yılda 365 gün size yardımcı olmaya hazır, yüksek eğitimli operatörlerimiz tarafından yönetilmektedir.

CCTV Sistemleri

Tecrübeli Desmer Güvenlik uzmanlarımız, evinizi, iş yerinizi, bulunduğunuz alanı, önemli yerlerde ki verileri kayıt altına almak  için ihtiyaçlarınızı karşılayacak CCTV Sistemlerini kurarak güvenliğinizi sağlarlar.