İnsan Kaynakları

Ekibimize Katılın

Profesyonel ve dinamik ekibimize bugün katılın.

DESMER GÜVENLİK

İnsan Kaynakları

Her zaman ekibimize katılmaları için hizmet odaklı bireyler arıyoruz ve onları bünyemizde toplamaya,  birlikte çalışmaya ve  kariyerlerinde büyümelerine yardımcı olmaya kararlıyız. Çalışanlarımıza şirket içerisinde kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunuyoruz.

Çalışanlarımız bilgi birikimleri ve uzmanlıklarıyla kurumlara, işletmelere ve kişilere  daha iyi güvenlik hizmeti sunmak için istekli ve tutkuludur. Çalışanlarımız müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir ve her zaman en iyi güvenlik hizmetini sunmaya odaklanır.

Takımımızın Parçası Olun
Büyük  bir takımın bir parçası olarak ortak bir hedefe doğru çalışmak ister misiniz? İnsanların daha iyi hissetmesine ve daha güvenli yaşamasına yardımcı olmak için profesyonel güvenliğimizin parçası olup takımımıza katılın.
Geleceğinizi Şekillendirin
Desmer Güvenlik personellerine değer vererek onların mutlu ve kaliteli bir şekilde yaşamalarına katkıda bulunur. Çalışanlarımız, şirketimizin olanak ve imkanlarından en yüksek şekilde yararlanarak iyi bir gelecek elde etme imkanı sağlarlar.

1

Sürekli Büyüyen Kurumsal Yapı

Desmer Güvenlik, hızla gelişen ve büyüyen kurumsal yapısını, çalışanları ile kurum içi iletişim strateji ve politikaları üzerinde yoğun çaba sarf ederek güçlendirmektedir.

2

Eğitim ve Kariyer

Çalışanlarımız işe girdiği günden itibaren kariyer planlama ve performans değerlendirme çalışmaları doğrultusunda tüm eğitim olanaklarına sahiptir.

3

Güvenilir Personel

Çalışanlarımız iş ahlakına bağlı, sorumluluk duygusu yüksek,  güvenilir  kişilikleri ve hizmet odaklı iş anlayışlarıyla güvenliğinizi sağlar.

Desmer Güvenliğe Katılın

Bizimle birlikte güvenli bir şekilde ortak hedefe yürüyün.