Yakın Koruma Hizmetleri

Yakın Koruma Hizmetleri

Desmer Güvenlik tüm yakın koruma ve yönetici güvenlik ihtiyaçlarınızı koordine etmek için tamamen eğitimli ve yetenekli güvenlik personelleri ile koruma hizmetini yerine getirir. Güvenlik personellerimiz alanında uzmandır  ve silahlı veya silahsız olarak fiziksel güvenliğinizi  en iyi şekilde sağlarlar.

Tecrübeli güvenlik uzmanlarımız, güvenlik stratejileri ve planları geliştirerek en iyi korumanın nasıl olması gerektiğine karar verir ve bu yönde önlem alırlar. Desmer Güvenlik uzmanları rahat bir şekilde yaşamanız için sizinle  her zaman ve her yerde hazır bulunarak  güvenli bir hayat yaşamanıza yardımcı olurlar.

Bireysel Organizasyon Güvenliği

Desmer Güvenlik, deneyimli ve uzman güvenlik ekibiyle bulunduğunuz ortamın güvenliğini en üst düzeye çıkartıp, sizin sadece işinize ve eğlenmenize odaklanmanızı sağlar.

Banka Şubeleri Güvenliği

Eğitimli, deneyimli ve konusunda uzman banka güvenlik personellerimizle gerekli güvenlik tedbirlerini alarak  bankanızın güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Bina ve Tesis Güvenliği

Desmer Güvenlik olarak yaşam alanlarınızın, yaşadığınız evin ve iş yerinizin güvenliğini tecrübeli ve eğitimli personellerimiz ile güvenli bir şekilde sağlıyoruz.