E.R.P. Sistemi

E.R.P. Sistemi

Hizmetlerimiz, şirketimiz tarafından geliştirilen yazılım ile takip edilmekte olup, tahsilat ve teslimatlar anlık olarak el terminalleri vasıtasıyla kayıt altına alınmaktadır. Böylece müşterilerimizin anlık olarak değerlerinin seyrini takip etmelerini sağlamakla beraber, mutabakat işlemleri de sistem üzerinden gerçekleşmektedir. ATM, KIOSK, OSM, vb. ödeme ve tahsilat makinelerine verilen hizmetler sistem üzerinden online takip edilmekte, arızalar sisteme otomatik olarak yansımaktadır.

ERP yazılımı ile raporlama ve otomasyon sunup, şirketlerin işlerinde iyileştirmeler gerçekleştirmelerine olanak tanıyarak global, gerçek zamanlı bir veri görünümü sunarız. ERP yazılımı ile tüm organizasyondaki süreçleri ve bilgileri akıcı hale getirerek çeşitli fonksiyonları tek bir sistemle bütünleştiririz. ERP çözümlerimiz ile çalışanlar, daha iyi kararlar vermelerini sağlayan doğru bilgi erişimine sahip olurlar. ERP yazılımımız iş süreçlerinin maliyetini önemli ölçüde düşürerek gereksiz süreçleri ve sistemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Alarm İzleme Merkezi

Desmer Güvenlik Alarm İzleme Merkezimiz, günde 24 saat, yılda 365 gün size yardımcı olmaya hazır, yüksek eğitimli operatörlerimiz tarafından yönetilmektedir.

CCTV Sistemleri

Tecrübeli Desmer Güvenlik uzmanlarımız, evinizi, iş yerinizi, bulunduğunuz alanı, önemli yerlerde ki verileri kayıt altına almak  için ihtiyaçlarınızı karşılayacak CCTV Sistemlerini kurarak güvenliğinizi sağlarlar.

Access Kapı Geçiş Sistemleri

Access Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri, bir mülke, binaya veya odanın yetkili kişilere kapı veya kapı girişini izleyerek ve kısıtlayarak insanları, mülklerinizi ve varlıklarınızı korumanın ilk adımıdır.